“Esmu jau vairākus gadus SIA “Biznesa Konsaltinga Grupa” kliente un jau iepriekš esmu daudz izmantojusi šīs firmas izstrādātos metodiskos materiālus. Man ļoti noderēja “Uzņēmuma grāmatvedības organizācija”. Izmantoju to kā šablonu, nedaudz pielāgojot specifikai. Tā kā sniedzu grāmatvedības pakalpojumus vairāk nekā 10 uzņēmumiem, šis komplekts man ir tieši piemērots. Atjaunojot uzņēmumos Grāmatvedības metodiku, ietaupīju daudz laika. VID pārbaudēs viss bija kārtībā!

Gaidīšu jaunus metodiskos materiālus.

Lai Jūsu komandai veselība un izturība! Vēlu veiksmi!

Tatjana Jalovika, grāmatvede

28.12.2017.

 ***

“No 2015. gada iegādājos SIA “Biznesa Konsaltinga Grupa” izstrādātos metodiskos materiālus, precīzāk “Uzņēmuma grāmatvedības organizācijas” komplektu un “Darba likuma komentāri grāmatvežiem par darba algas aprēķināšanas aktualitātēm”. Materiālu kvalitāti vērtēju ļoti labā līmenī. Grāmatvedības komplekti ietaupa manu laiku un palīdz darbā. Esmu apmierināts ar informācijas daudzumu, ko saņemu. Būsim priecīgi sadarboties arī turpmāk!

Vadims Kuharjonoks, valdes loceklis “Vasu” SIA

27.12.2017.

***

“2017.gadā nopirku metodisko materiālu “Uzņēmuma grāmatvedības organizācija”. Sava darbā kā paraugu izmantoju grāmatvedības politikas komplektu, jo ērti rediģēt dokumentus, saskaņā ar uzņēmuma specifiku, bet galvenais – ietaupa manu laiku. 2017.gada rudenī piedalījos Ņinas Podvinskas seminārā “Jauni grozījumi PVN likumā ar 01.01.2018. PVN praktiskā piemērošana, piemēru risināšana”, kuru organizēja SIA “Biznesa Konsaltinga Grupa”. Saņēmu atbildes uz visiem man interesējošajiem jautājumiem unx darbam vajadzīgo informāciju. Paldies Jums!”

Jeļena Belozerova, “Bekoms” SIA

28.12.2017.

***

“Esmu iegādājusies vairākus video seminārus un esmu ļoti apmierināta ar to kvalitāti. Tā kā dzīvoju Liepājā man šis ir ērts veids, kā saņemt svaigāko informāciju. Semināru var skatīties attālināti, sev ērtā laikā un ir iespēja to klausīties atkārtoti, atlasot aktuālās tēmas. Novērtēju izdales materiāla augsto kvalitāti, kurš noder sarežģītu situāciju risināšanā.”

Estella Gūtmane, SIA Esting valdes locekle

28.12.2017.

***

“Esmu ļoti apmierināta ar video semināru “Jauni grozījumi PVN likumā ar 01.01.2018. PVN praktiskā piemērošana, piemēru risināšana” (lektore Ņina Podvinska). Viegli ielādējams, laba skaņas un video kvalitāte attālinātajam semināram. Ļoti ērti, ka var klausīties mājās, plus drukātais materiāls, kurā varēju rakstīt piezīmes. Saņēmu atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.”

Natālija Kulago, Grāmatvede

28.12.2017.

***

“Bija ļoti noderīgs video kurss “Biedrību pilna cikla grāmatvedības kurss: grāmatvedības organizēšana, 2017.gada pārskats, 2018.gada izmaiņas”. Tiešām ērti, ka nav nekur jābrauc, var skatīties video kursu jebkurā laikā!”

Inna Saliniece, pašnodarbinātā persona

28.12.2017.

 ***

“Noskatījos video semināru “Jauni grozījumi PVN likumā ar 01.01.2018. PVN praktiskā piemērošana, piemēru risināšana” (lektore Ņina Podvinska). Visa informācija noderēja. Noderēja izdrukātie materiāli, jo tā bija ērtāk sekot līdzi. Patīk, ka var noskatīties atkārtoti jebkurā brīdī.”

Māris Vartums, Bauroc SIA

28.12.2017.

***

“Noskatījos video semināru “Jauni grozījumi PVN likumā ar 01.01.2018. PVN praktiskā piemērošana, piemēru risināšana”, ar lektori Ņinu Podvinsku. Skaņa un attēls apmierināja, ielādējot video nekādas problēmas neradās, viss bija skaidrs un saprotams. Semināra saturs arī labs, atbildes un visiem jautājumiem par šo tēmu tika rastas.”

Līga Ruduka-Ābola, grāmatvede SIA CANTUS

28.12.2017.

***

“Es apmeklēju seminārus, kurus organizē Biznesa Konsaltinga Grupa SIA un izmantoju darbā šī uzņēmuma izstrādātu Grāmatvedības politikas komplektu.

Apmeklēju semināru 18. oktobrī “2018. gada Uzņēmumu ienākuma nodokļa likuma praktiskā pielietošana grāmatvedībā”. Semināru vadīja Jadviga Neilande – sertificēta nodokļu eksperte. Seminārā saņēmu vērtīgas atbildes uz mani interesējošiem jautājumiem!

Paldies, veiksmi!”

Aelita Ernestsone, grāmatvede, Oriflame Latvia SIA

18.10.2017.

***

“Noskatījāmies videosemināru  “Jauni grozījumi PVN likumā ar 01.06.2017. PVN praktiskā piemērošana, piemēru risināšana” (lektore – sertificēta nodokļu konsultante Ņina Podvinska).

Paldies par ļoti labu semināru. Saņēmām daudz jauno zināšanu. Lektore skaidro tēmu uz praktiskajiem piemēriem. Ļoti laba skaņas un video kvalitāte. Esam apmierināti uz 100%.”

Giedre Kazlauskiene, REHAU SIA Grāmatvede

25.08.2017.

***

“Man patīk SIA “Biznesa Konsaltinga Grupa” izstrādātie metodiskie materiāli. Es izmantoju Gada pārskata komplektu un citus, jo tiem ir teicama kvalitāte.

12.07.2017. apmeklēju semināru “Jauni grozījumi PVN likumā ar 01.06.2017. PVN praktiskā piemērošana, piemēru risināšana” krievu valodā, kuru pasniedza Ņina Podvinska – sertificēta nodokļu konsultante, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas valdes locekle. Seminārs bija teicams! Paldies!”

Ludmila Lusa, Guntars-dizain SIA grāmatvede.

12.07.2017.

***

“Es piedalījos seminārā “Jauni grozījumi PVN likumā ar 01.06.2017. PVN praktiskā piemērošana, piemēru risināšana” (05.07.2017. Lektore – Ņina Podvinska – sertificēta nodokļu konsultante, Latvijas nodokļu konsultantu asociācijas valdes locekle.) dalībniece. Kā parasti saņēmu atbildes uz visiem saviem jautājumiem un iespaids par semināru ļoti labs. Turpiniet savu darbu tikpat labi, kā līdz šim.”

Inese Caine, Irbuļi SIA grāmatvede.

05.07.2017.

***

“Es noskatījos video semināru “PVN 2017: likuma grozījumi likuma normu praktiskā piemērošana; VID PVN audits, tiesu prakse“, lektore – Ņina Podvinska. Lejupielādēt video bija viegli un ērti. Man ļoti patika semināra video un audio kvalitāte. Seminārā iegūta informācija bija lietderīga un palīdzēja man darbā.”

Duna Marine Shipmanagement, Svetlana Brencsēna, galvenā grāmatvede

21.06.2017.

***

“Es noskatījos video semināra “PVN 2017: likuma grozījumi; likuma normu praktiskā piemērošana; VID PVN audits, tiesu prakse” pirmo daļu, lektore – Ņina Podvinska. Semināra informācija bija ļoti lietderīga. Es izmantoju instrukciju un tāpēc man bija viegli lejupielādēt video. Semināra audio un video kvalitāte ir laba. Uzskatu, ka video semināra liela priekšrocība ir tāda, ka es varu to saglabāt sava datorā vai citā vietā un pēc tam skatīties tik daudz reižu, cik vēlos, kā arī varu skatīties semināru pa daļām. Tas ir ļoti ērti! Paldies!”

Korporatīvā sabiedrība SIA, Alla Rižova

21.06.2017.

***

“Es izmantoju savā darbā SIA ‘Biznesa Konsaltinga Grupa’ izstrādātos metodiskos materiālus un to kvalitāti vērtēju teicami.

Apmeklēju 23. 05. 2017. semināru “Transporta uzskaites metodika 2017’(lektore – sertificēta nodokļu eksperte Jadviga Neilande) un saņemu atbildes uz man interesējošiem jautājumiem. Uzskatu ka visas BKG semināru lektores ir ļoti zinošas. Nākamajā seminārā vēlētos uzzināt par pareizu darba algas aprēķināšanas kārtību”.

Irisa Agapova, Limbazu slimnīca SIA galvenā grāmatvede

23.05.2017

***

“Man vēl nav nācies izmantot darbā Biznesa Konsaltinga Grupas SIA metodiskos materiālus, bet būtu vajadzīgs metodiskais komplekts “Uzņēmuma grāmatvedības organizācija”.

23.05.2017. apmeklēju semināru “Transporta uzskaites metodika 2017” (lektore – sertificēta nodokļu eksperte Jadviga Neilande). Seminārs atstājis labu iespaidu un es saņēmu atbildes uz visiem jautājumiem. Jūsu semināros arī turpmāk klausītos Jadvigu Neilandi, VID nodokļu konsultanti.”

Olga Anspoka, Astarte-Nafta SIA grāmatvede

23.05.2017

***

“Strādāju ar materiālu “Darba likuma komentāri grāmatvežiem par darba algas aprēķināšanas aktualitātēm”. Laika ietaupījums ir ap 25%. Noteikti varu rekomendēt kolēģiem grāmatvežiem.”

Velga Miņina , SIA “Rubīns-3”

13.04.2017.

***

Iegādājos BKG komplektus “Darba likuma komentāri grāmatvežiem par darba algas aprēķināšanas aktualitātēm” un “Uzņēmuma grāmatvedības organizācija”. Ļoti patika pielikumi, darba līgumi, rīkojumi. Rekomendētu grāmatvežiem – kolēģiem. Tiešām ļoti palīdzēja darbā.

Gunita, Grāmatvede

13.04.2017

***

“Biju izmantojusi savā darbā metodisko komplektu “Uzņēmuma grāmatvedības organizācija”. Sastādot Uzņēmuma grāmatvedības metodiku ar materiālu palīdzību, ietaupīju ap 50% laika, jo nepieciešamos dokumentu paraugus izmantoju kā šablonu un izdrukāju. Rekomendēju saviem kolēģiem.”

Ināra Ozoliņa, Grāmatvede

13.04.2017

***

“Sāku izmantot metodisko materiālu “Uzņēmuma grāmatvedības organizācija 2017”. Ļoti palīdzēja darbā. Laika ietaupījums uzņēmuma politikas sastādīšanā ir ap 30%. Īpaši varu ieteikt tiem uzņēmumiem, kas tikai nesen dibināti. Vienīgais, kas man pietrūka šajā materiālā, ka nebija parauga līgumam ar grāmatvedi. Paldies Jums! Jūs esat malači!“

Jūlija Reshetnikobva , SIA “Westwood”

13.04.2017.

***

“Lietoju metodisko materiālu „Uzņēmuma grāmatvedības organizācija 2017”. Materiālu izmantoju, ka gatavu šablonu, noteikti bija laika ietaupījums. Varu ieteikt kolēģiem grāmatvežiem.”

Galvenā grāmatvede Edita Ogurcova, SIA „FORUM GROUP SERVICE”

13.04.2017.

***

„Strādāju ar programmu „Uzņēmuma gada pārskats 2016”, programma ir viegla lietošanā, ērta, strādāt ļoti patika. Laika ietaupījums darbojoties ar programmu ir viennozīmīgi ievērojams. Noteikti varu remendēt kolēģiem grāmatvežiem.”

Grāmatvede Natālija Jegorska, SIA „AMATNIEKS.EU”

03.03.2017.

***

„Sāku strādāt ar programmu „Uzņēmuma gada pārskats 2016”, laika ietaupījums ir ap 20%. Domāju tas būs vēl lielāks, jo tikko sāku strādāt ar programmu. Varu rekomendēt kolēģiem un draugiem.”

Grāmatvede Jana Drēviņa, SIA „CENSUVA”

07.03.2017.

***

„Uzsāku lietot programmu „Uzņēmuma gada pārskats 2016”. Programmas lietošanas ērtums mani apmierina, varu rekomendēt kolēģiem grāmatvežiem.  Programmas izveidotais Gada Pārskats tiek iesniegts zvērinātam revidentam.”

Grāmatvede Ingūna  Kļaviņa, SIA „IMBERTEH”

15.03.2017.

***

“Iegādājos 2017. gada februārī datorprogrammu: “Uzņēmuma gada pārskats 2016” un esmu ļoti apmierināta. Esmu iesniegusi Gada pārskatus vairākiem uzņēmumiem un ietaupījusi 50% laika, salīdzinot ar iepriekšējo gadu.

Programma ērta un viegli lietojama. Gribētos, lai pielikumu atšifrējumi arī veidotos automātiski. Tomēr šis moments nemainīja labu iespaidu par programmu.  Rekomendēju visiem kolēģiem.”

Ilona Ērgle, grāmatvede

15.03.2017.

***

“Strādāju ar BKG Gadā Pārskata 2016. gada programmu. Uzskatu, ka šī programma ir ērta un viegla  lietošānā. Par programmas priekšrocību uzskatu to, ka nav jāveic programmas papildu instalāciju savā datorā (jo savadāk ir jāuzaicinā programmētāju un papildus jāterē laiku un naudu). Kas man patīk šajā programmā – pielikumi: tos ir viegli izveidot un aizpidīt atbilstoši sava uzņēmuma specifikai. Izmantojot šo programmu, es ietaupījusi ap 30% savu laika.  Ja man jautās, kādu programmu labāk izmantot, lai  sastādītu gada pārskatu, es ieteiktu BKG GP 2016 programmu.”

Mārīte Užule, finanšu specialists-individuālais komersants

15.03.2017.

***

„Es lietoju metodisko komplektu „Debitoru uzskaites kontrole” darbam ar  lietvedības dokumentiem. Kvalitāte laba.

Apmeklēju 27.01.2017. semināru „2016. Gada pārskata jaunas sagatavošanas prasības.  Uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas sastādīšanā: praktiskie padomi, biežāk sastopamo kļūdu apkopojums, kļūdu labošanas metodika” (lektore – sertificēta nodokļu eksperte Jadviga Neilande). Jadviga Neilande ir ļoti laba lektore, es sekoju regulāri viņas semināriem.

Paldies par sakarīgiem semināriem, patīkamu vidi un ļoti draudzīgām cenām!

Uzskatu, ka sadarbība ar BKG SIA ir abpusēji tikai pozitīva”.

Dagnija Grinvalde, SIA “Windows Factory”

27.01.2017.

***

„Es izmantoju savā darbā BKG SIA metodiskos materiālus, kuru kvalitāte apmierina manas vajadzības.

27.01.2017. apmeklēju semināru „2016. Gada pārskata jaunas sagatavošanas prasības.  Uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas sastādīšanā: praktiskie padomi, biežāk sastopamo kļūdu apkopojums, kļūdu labošanas metodika” (lektore – sertificēta nodokļu eksperte Jadviga Neilande). Iespaids ir ļoti labs – zinoša lektore prot izstāstīt semināra tēmu; ir iespēja uzdot jautājumu un uzreiz saņemt atbildi; labi noformēti semināra izdales materiāli; piemeklēta telpa atbilstoši tādam pasākumam.

Šodienas semināram ir ļoti pievilcīga cena un aktuāla tēma – tas priecē un grūti bija atteikties no dalības seminārā.”

S. Bohāne, SIA “GZ un K” grāmatvede

27.01.2017.

***

„Jau kādu laiku es esmu BKG SIA kliente, sadarbībā viss apmierina. Iegādājos metodiskos materiālus, tie ir labi un bieži noder darbā.

Es piedalījos seminārā „2016. Gada pārskata jaunas sagatavošanas prasības.  Uzņēmumu ienākuma nodokļa deklarācijas sastādīšanā: praktiskie padomi, biežāk sastopamo kļūdu apkopojums, kļūdu labošanas metodika” 2017. gada 27. janvārī (lektore – sertificēta nodokļu eksperte Jadviga Neilande). Manuprāt, seminārs ļoti labs, lektore runā par lietas būtību un ar piemēriem, nepārlasot jaunu likumdošanu ”.

Līga Sūna, SIA „Centrs” grāmatvede

27.01.2017.