Магазин

Курс полного цикла бухгалтерского учета для обществ: добровольная работа, трудовые отношения, командировки, пожертвования, организация бухгалтерского учета, изменения 2018 года
12 декабря, 2017
Организация бухгатерского учета для обществ, изменения 2018 года
12 декабря, 2017
Показать все

Организация работы обществ в бухгалтерском аспекте: добровольная работа, трудовые отношения, командировки, пожертвования, налоги, изменения 2018 года

78,65 с НДС


Категория: .
Описание


Kursu vadīs Jadviga Neilande, sertificēta nodokļu konsultante, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas biedrs, lektore, auditore, grāmatvede un juriste.

Izveidojusi SIA „T&D ADVANCE” un ir tās valdes priekšsēdētāja. Viņas padomi un ieteikumi, kas balstās ne tikai uz plašām teorētiskām zināšanām, bet arī praktisku pieredzi, regulāri tiek publicēti vadošajos Latvijas preses izdevumos.

Strādājusi Valsts ieņēmumu dienestā (VID), kur nodokļu maksātājiem veikusi auditus, tematiskās pārbaudes, sniegusi konsultācijas un vadījusi seminārus kā arī piedalījusies darba grupās Ministru kabineta noteikumu izstrādē un VID nodokļu un grāmatvedības metodisko norādījumu sagatavošanā.

SATURS

  1. Biedrību pamatmērķis grāmatvedības skatījumā.
  2. Brīvprātīgā darba organizēšana.
  3. Sabiedriskā labuma darbība.
  4. Ziedojumi un atlaides.
  5. Brīvprātīgais darbs un darba attiecības.
  6. Komandējumi un darba braucieni.
  7. Gada nodokļu grozījumi darba attiecībās: VSAOI IIN
  8. Gada uzņēmumu ienākuma nodokļa ietekme attiecībā uz ziedojumiem.
Отзывы (0)

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Организация работы обществ в бухгалтерском аспекте: добровольная работа, трудовые отношения, командировки, пожертвования, налоги, изменения 2018 года”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *